logotype

etwinning

I SIGN NATURE WITH A SEED - projekt etwinning

Zrzut ekranu 653

ON CANVAS - międzynarodowy projekt etwinning z gośćmi z Egiptu, Algierii i Stanów Zjednoczonych

Projekt ON CANVAS jest nietypowym projektem etwinning ponieważ udało nam się zaprosić do niego szkoły z Egiptu, Algierii i Stanów Zjednoczonych. Działania projektowe obejmują analizę obrazów i utworów muzycznych. Specjalnie do tego projektu autorka filmów edukacyjnych na kanale YOU TUBE - Ludmiła Borkowska - była uczennica naszej szkoły, przygotowała dla nas słownictwo związane z opisem dzieł sztuki. Poniżej obraz który omawialiśmy przy okazji analizy znaczenia COMMUNITY & INDIVIDUALITY.Zrzut ekranu 399,Lhomme aux Tortues Tortoise Trainer. 1

TOGETHER FOR THE BETTER - międzynarodowy projekt etwinning

Uczestniczymy w międzynarodowym, ekologicznym projekcie etwinning. Rozmawiamy o problemach związanych z ochroną środowiska, równouprawnieniu i o tym, jak żyć lepiej.

Autorką logo reprezentującego Polską drużynę w tym projekcie jest JULIA CIECHNA.

 

Zrzut ekranu 396Zrzut ekranu 158

GREEN CHALLENGE - międzynarodowy projekt etwinning

Green Challenge to jeden z bardziej ambitnych projektów etwinning, w którym uczestniczą uczniowie Trzeciego Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. Omawiamy zagadnienia ekologiczne i tworzymy prace artystyczne. W ramach działań projektowych wspólnie napisaliśmy książkę. Do prac nad książką przygotowaliśmy się podczas warsztatów z p. TACY BLOM - amerykańską pisarką książek dla dzieci.

Film reklamowy przygotowany przez Erdem Civelek- nauczyciela z Turcji

 

Zrzut ekranu 398

FLORA INCOGNITA - międzynarodowy projekt etwinning 2020-2021

Uczniowie Trzeciego Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy za udział w tym projekcie zdobyli National Quality Label oraz European Quality Label. 

Emilia Smardz, Agata Śmigiel, Morgana Remus, Alicja Włodarczyk i Patryk Tataruch - GRATULACJE!!!

 

Zrzut ekranu 393Zrzut ekranu 392

Więcej artykułów…

  1. test
2022  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk