logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Zdolni znad Brdy

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce i na świecie koronawirusem SARS-Cov-2 Dyrekcja Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odwołuje imprezy kulturalne i edukacyjne.

Dlatego też warsztaty które miały odbyć się w kwietniu br. zostają odwołane.

Miały to być:

  1. Warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów, prowadzone przez panią psycholog Grażynę Ledzińska i pedagog Beatę Walasek z PPP nr 2 w Bydgoszczy.

Spotkanie pn. „Trening antystresowy dla uczniów zdolnych” (z cyklu Poradnia Rozwoju Zdolności) miały odbyć się 22 kwietnia br.

  1. Warsztaty wsparcia dla rodziców, prowadzone przez psycholog Magdalena Klinowska (pracownik Pałacu Młodzieży oraz Poradni Zdrowia Psychicznego).

Spotkanie pn. „Gdy emocje biorą górę… - jak radzić sobie z różnymi emocjami (dziecka i własnymi)” (z cyklu Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie”)

miały odbyć się 14 kwietnia br.

 

W związku z odwołaniem warsztatów pn. „Trening antystresowy dla uczniów zdolnych”, pani psycholog Grażyna Ledzińska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy

przesłała kilka porad dla uczniów jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami  i stresem.

W materiałach znajdziecie również proste porady, jak radzić sobie w obecnej sytuacji tj. w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-Cov-2.

Więcej pod linkiem:

https://www.edu.bydgoszcz.pl/poradnia-rozwoju-zdolnosci-warsztaty-wsparcia-psychologicznego-dla-zdolnych-uczniow-rady-dla-uczniow-w100,1300,23899.html

Zapraszam do śledzenia strony internetowej programu „Zdolni znad Brdy”, gdzie systematycznie będę umieszczać ciekawe materiały/ porady itp. dla uczniów, rodziców, opiekunów, nauczycieli, pedagogów.

Link do strony:

https://www.edu.bydgoszcz.pl/

Zachęcam również do odwiedzania strony internetowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy a w szczególności zakładki „ZOSTANWDOMU”, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych materiałów dla swoich uczniów/dzieci, ale także wiele zabaw, animacji itp., które udostępnia Dział Animacji.

Link do zakładki:

http://www.palac.bydgoszcz.pl/zostan.php

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk